Oyun indir

 • WRC 9 FIA World Rally Championship PC Full indir

  WRC 9 FIA World Rally Championship - 2019'daki başarılı geri dönüşün ardından WRC lisansı tekrar sağlandı ve WRC 9 çıtayı daha da yükseltti.

  WRC lisansı geri döndü ve WRC 9 bu yıl çıtayı daha da yükseltti. Calendar’daki 3 yeni ralliye katıl ve özelleştirilebilir lig sisteminde topluluğa meydan oku. Ardından müthiş eşli modda bir yardımcı pilota dönüş.

  Devamını Oku »

 • Red Dead Redemption 2 + CRACK PC Full indir

  Buy Red Dead Redemption 2 Standard Edition Rockstar

  Amerika, 1899.

  Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerika’nın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Artur da zor bir seçimle karşı karşıya: onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek?

  Red Dead Redemption 2, şimdi ayrıca ilave Hikaye Modu ve sınırsız özellikler sunan Foto Modunun yanı sıra paylaşımlı, canlı Red dead Online dünyasına da erişim sunuyor. Oyuncular bu dünyada Ödül Avcısı, Tüccar, Koleksiyoncu ve İçki Kaçakçısı rolleri ile suçluları kovalayarak, kendi işlerini kurarak, define arayarak veya kaçak içki üreterek bu vahşi topraklarda kendi kaderlerini yazabiliyorlar.

  Devamını Oku »

 • Mafia: Definitive Edition PC Tek Link Full Oyun indir

  Buy Mafia Definitive Edition Steam

  Mafia suç efsanesinin birinci bölümü – 1930’lar, Lost Heaven, IL
  Sıfırdan başlayıp organize suçun Yasak çağında Mafya’da rütbenizi yükseltin. Tommy Angelo, mafyayla yaşadığı bir anlaşmazlık sonrasında yeraltı dünyasına dahil olur. Salieri’ye katılmaktan önce rahatsızlık duysa da, Tommy kısa zamanda ödüllerin çok büyük olduğunu görür.

  Devamını Oku »

 • Death Stranding PC Full Oyun Tek Link indir

  Death Stranding + DLC | PC | CDKeys

  Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima’dan yepyeni, türlere meydan okuyan bir deneyim.

  Sam Bridges, Ölüm Kıyısı’nın tamamen değiştirdiği bir dünyaya göğüs germek zorunda. Geleceğimizin dağılmış parçalarını taşıyarak parçalanmış dünyayı adım adım bir araya getirecek bir yolculuğa çıkıyor.

  Başrollerde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux ve Lindsay Wagner var.

  Ek PC özellikleri YÜKSEK KARE HIZI, FOTOĞRAF MODU ve ULTRA GENİŞ MONİTÖR DESTEĞİ’ni içerir. Ayrıca Valve Corporation’ın HALF-LIFE serisinden çapraz içerik içerir.

  Devamını Oku »

 • The Outer Worlds Peril on Gorgon PC Tek Link Full Oyun indir

  Les mondes extérieurs | PC | CDKeys

  The Outer Worlds: Peril on Gorgon, Obsidian Entertainment ve Private Division’ın ödüllü RPG oyununa gelen ilk hikâye genişletmesi. Gorgon Asteroidinde canavar ve haydutların inine gir ve Halycon kolonisini sonsuza dek değiştirecek bir kumpası açığa çıkar.

  Devamını Oku »

 • Hades PC Tek Link Full Oyun indir

  Hades (PC) - Steam Gift - NORTH AMERICA - G2A.COM

  Hades is a god-like rogue-like dungeon crawler that combines the best aspects of Supergiant’s critically acclaimed titles, including the fast-paced action of Bastion, the rich atmosphere and depth of Transistor, and the character-driven storytelling of Pyre.

  BATTLE OUT OF HELL

  As the immortal Prince of the Underworld, you’ll wield the powers and mythic weapons of Olympus to break free from the clutches of the god of the dead himself, while growing stronger and unraveling more of the story with each unique escape attempt.

  UNLEASH THE FURY OF OLYMPUS

  The Olympians have your back! Meet Zeus, Athena, Poseidon, and many more, and choose from their dozens of powerful Boons that enhance your abilities. There are thousands of viable character builds to discover as you go.

  Devamını Oku »

 • A Total War Saga: TROY PC Tek Link Full Oyun indir

  A Total War Saga: TROY - YUNAN MİTOLOJİSİNİ YAŞA

  Bu efsanevi çağda kahramanlar dünyaya ayak basar. Fakat, dünyayı sarsacak bir ihtilaf çıkarmak için tek bir fevri eylem yeterlidir. Gözü pek Troya prensi Paris, güzeller güzeli Helen’i Sparta’daki sarayından kaçırır. Uzaklara yelken açtıklarında, Helen’in kocası Kral Menelaos, hanımına lanet okur. Vefasız hanımını, ne pahasına olursa olsun evine getirecektir!

  Büyük surlu Miken’in hükmü geniş lordu Kral Agamemnon, kardeşinin çağrılarını duyar. Dört bir yandan, aralarında çevik ayaklı Aşil ve tatlı dilli Odysseus’un da olduğu Akhealı kahramanlar çağırır. Yunan ordusu, Troya’ya doğru kaçınılmaz savaş ve katliam yapmak üzere yol alır. Zira o muhteşem şehrin önündeki muharebe alanında efsaneler doğacaktır…

  Devamını Oku »

 • eFootball PES 2021 + CRACK PC Tek Link Full indir

  eFootball PES 2021 Season Update Steam CD key cheap! | ENEBA

  azı lisanslı liglerin ve takımların en son verilerinin güncelleme sonrası yayında mevcut olmayacağını lütfen unutmayın. Bu güncellemeyi indirmek için internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. Daha fazla bilgi için resmi web sitesine göz atabilirsiniz.

  *COVID-19’un devam eden etkisi sebebiyle gerçek yaşamdaki bazı futbol liglerinde ve/veya turnuvalarında ani kural değişiklikleri yaşanabilir. Bunun sonucunda oyundaki kurallar, gerçek yaşamdaki karşılıklarıyla kusursuz bir şekilde örtüşmeyebilir. Gelecek güncellemelerde önceden haber verilmeden ligleri ve turnuvaları etkileyen başka değişiklikler de yapılabilir.

  eFootball PES 2021 Season Update* ile PES’in 25. yılını kutluyoruz; bu güncellemeyi şimdi özel yıl dönümü fiyatıyla edinebilirsiniz!

  Devamını Oku »

 • Phasmophobia indir PC Full Oyun Tek Link

  Der Horror! Hoshi testet Phasmophobia in Virtual Reality

  Phasmophobia is a 4 player online co-op psychological horror where you and your team members of paranormal investigators will enter haunted locations filled with paranormal activity and gather as much evidence of the paranormal as you can. You will use your ghost hunting equipment to search for and record evidence of whatever ghost is haunting the location to sell onto a ghost removal team.

  You can choose to support your team by monitoring the location with CCTV cameras and motion sensors from the safety of the truck or head inside and get your hands dirty with the ghostly activity that will get increasingly hostile as time goes on.

  Devamını Oku »

 • Raft The Second Chapter PC Full Oyun Tek Link indir

  Raft - Raft - "The Second Chapter" - Steam News

  Trapped on a small raft with nothing but a hook made of old plastic, players awake on a vast,
  blue ocean totally alone and with no land in sight! With a dry throat and an empty stomach,
  survival will not be easy!

  Raft throws you and your friends into an epic adventure out on the big open sea, with the
  objective to stay alive, gather resources and build yourself a floating home worthy of
  survival.

  Resources are tough to come by at sea: Players will have to make sure to catch whatever debris floats by using their trusty hook and when possible, scavenge the reefs beneath the waves and the islands above.
  However, thirst and hunger is not the only danger in the ocean… watch out for the man-
  eating shark determined to end your voyage!

  Devamını Oku »

Başa dön tuşu