Orjinal Dil Filmler

 • 2 Hearts 2020 Cam Sinema Çekimi indir

  İki çiftin geleceği, birbiriyle bağlıdır. Bu ikili arasındaki bağlantı nasıl ortaya çıkacak, hangi yollarla kaderleri kesişecek, kimsenin tahmin bile edemeyeceği bir şekilde olacaktır.

  Devamını Oku »

 • The Empty Man 2020 Cam Sinema Çekimi indir

  The Empty Man, kayıp bir kızın izini sürerken, doğaüstü varlıklarla iletişim kurmaya çalışan gizli bir örgüte rastlayan bir polisin hikayesini konu ediyor.

  Devamını Oku »

 • Dveselu putenis 2019 Türkçe Altyazılı indir

  On altı yaşındaki Arturs’un aşk hikayesi, Birinci Dünya Savaşı tarafından kesintiye uğrar. Annesini ve evini kaybettikten sonra, orduya katılmakta biraz teselli buluyor, çünkü Rus İmparatorluğu ilk kez ulusal taburlara izin veriyor. Ancak savaş, Arturs’un hayal ettiği gibi bir şey değil – zafer yok, adalet yok. Acımasız ve acı verici. Arturs, savaş babasının ve kardeşinin hayatını alırken artık tamamen yalnızdır. Ayrıca, savaşın vaat edilen bir an önce çözülmesi ve zamanında eve dönüş konusunda ilerleme kaydedilmemiştir. Evine dönmeyi yalnızca kendisinin önemsediği ve anavatanının diğer uluslar için bir oyun alanı olduğu düşüncesi içinde Arturs, son savaş için güç bulur ve sonunda, tıpkı yeni doğduğu ülkesi gibi her şeye sıfırdan başlamak için eve döner.

  Devamını Oku »

 • Falling 2020 Türkçe Altyazılı indir

  Falling, kırsaldaki çiftliğinden ayrılıp Los Angeles’taki eşcinsel oğlunun ailesiyle birlikte yaşamak zorunda kalan muhafazakâr bir adamın hikâyesini anlatıyor.

  Devamını Oku »

 • The Assent 2020 indir

  Joel oğlu Mason’la yaşayan eşi ölmüş bir babadır.Çok sevdiği ve onu kaybetmemek için çabalayan baba oğluna musallat olan şeytani güçlerden kurtulmak için Peder Lambert’in yardım teklifini kabul etmek zorunda kalır.

  Devamını Oku »

 • The Witches 2020 indir

  Roald Dahl’ın klasikleşen romanı The Witches’dan uyarlanan filmde, cadıların gerçek olduğunu keşfeden ve onlarla savaşmak zorunda kalan bir çocuğun hikayesini anlatıyor. 7 yaşındaki çocuk Norveçli büyükannesi ile birlikte İngiltere’ye gittiğinde çok büyük bir sırrı keşfeder. Yıllardır haklarında birçok şeyi masallardan öğrendiği cadılar aslında gerçektir. Onlar anlatılanların aksine siyah pelerinleri ve şapkaları olmadan sıradan insanlar gibi giyinmektedir. Cadıların dünyadaki çocukları etkileyecği karanlık planlarının olduğunu öğrenen küçük çocuk, büyükannesi ile birlikte zorlu bir mücadeleye atılır. Küçük çocuk ve büyükannesi, cadıları etkisiz hale getirip çocukların geleceğini kurtarabilecek midir?

  Devamını Oku »

 • The Broken Hearts Gallery Film indir

  New York’ta yaşayan Lucy, bir sanat galerisinde asistan olarak çalışan genç bir kadındır. Duygusal bir koleksiyoncu olan Lucy, yaşadığı her ilişkisinden kendisine bir hatıra kalacak bir şeyler toplar. Son erkek arkadaşı tarafından terk edildikten sonra Lucy, sevginin geri bıraktığı öğeler için bir galeri açmaya karar verir. Kısa sürede büyük yankı uyandıran galeri, Lucy dahil tüm romantikler için yeni bir başlangıç oluşturur.

  Devamını Oku »

 • Rebecca 2020 Film indir

  Genç ve saf bir kadın, Maxim de Winter isimli zengin bir adamla evlenir. Başlarda her şey yolunda gibi görünse de zamanla kocasının ve evdeki hizmetçilerinin kocasının ilk karısına karşı duyduğu bağlılığı görmeye başlar, evde yaşayan hiç kimse Rebecca’nın izlerini silememiştir.

  Devamını Oku »

 • The Big Ugly indir

  Neelyn, Londra’daki suç patronu Harris’in sadık görevlisidir. Harris, eski arkadaşı Amerikalı petrolcü Preston ile bir anlaşma yaptığında kendilerini Batı Virginia’nın vahşi tepelerinde bulurlar. Sözleşmeler imzalanıp kutlamalar yapıldığı sırada Neelyn’in kız arkadaşı aniden ortadan kaybolur ve en son Preston’ın oğlu Junior ile birlikte görülmüştür. Bu durum üzerine sınırlar çizilir ve Neelyn intikam almak için harekete geçer.

  Devamını Oku »

 • Dengesiz – Unhinged indir

  Genç bir kadın olan Rachel, trafik ışıklarında beklerken bir adamla atışır. Adamı ardında bırakarak yola devam eden Rachel, kısa süre sonra adamın peşinden geldiğini fark eder. Kendisini taciz eden adamdan kurtulmaya çalıştıkça beklenmedik yerde onu karşısında bulan Rachel, ne yapacağını bilemez. Çok geçmeden Rachel adamın sadece kendisine rahatsızlık vermekle kalmayıp sevdiklerinin de peşinde düştüğünü fark eder. Kendisini bir kedi fare oyununun içinde bulan Rachel, bir dizi ölümcül ders vererek dünya üzerinde son bir iz bırakmak isteyen adamdan kurtulabilecek midir? 

  Devamını Oku »

Başa dön tuşu