Anime indir

 • Kuma Kuma Kuma Bear 2.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  Kuma Kuma Kuma Bear kapak

  15 yaşındaki Yuna, okulu bile gözden çıkararak, evde kalmayı tercih etmekte ve takıntılı bir şekilde en sevdiği oyun VRMMO’yu oynamaktadır. Oyuna garip bir güncelleme gelir ve onu aşırı yeteneklere kavuşturan bir ayı kostümü eline geçer. Kostüm dayanılmaz derecede sevimlidir ama Yuna oyunun içinde onu giymekten çok utanmaktadır. Aniden en sevdiği oyunun içine ışınlanan Yuna, canavarlarla yüzleşirken utandığı ayı kostümü en iyi silahı haline gelecektir.

  Devamını Oku »

 • Kimi to Boku no Saigo no Senjou Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen 2. Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen kapak

  Bilimsel olarak gelişmiş imparatorluk ile cadıların diyarı Nebulis arasında büyük bir savaş yaşanmaktadır, ta ki imparatorluğun en genç ve en güçlü şövalyesi ile cadı prensesi birbiriyle karşılaşana kadar. Yeminli düşmanlar olmalarına rağmen, şövalye prensesin güzelliğine ve zarafetine kapılmıştır. Prenses ise genç şövalyenin gücünden ve yaşam tarzından çok etkilenmiştir. Fakat iki ülke arasındaki savaşın bitmesine izin verilecek midir?

  Devamını Oku »

 • Noblesse 2.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  Noblesse kapak

  Soylu ve saf kan vampir Raizel, 820 yıllık uykusundan uyanmıştır. Tüm soyluların koruyucusu Noblesse olarak anılmaktadır. Sadık hizmetkarı Frankenstein, Raizel’i korumak ve modern dünyaya adapte etmek için onu Ye Ran Lisesi’ne kaydettirir. Ancak; dünyayı ele geçirme planı yapan gizli bir topluluk olan Birlik, değiştirilmiş insanları göndererek, Raizel’i ve onun çevresinde olan herkesi tehdit eder. Noblesse Raizel, muazzam güçlerini kullanarak çevresindekileri korumak zorundadır ve nihayet 820 yıllık uykusunun ardındaki sırlar ortaya çıkacaktır.

  Devamını Oku »

 • Haikyuu!! To the Top 2nd Season 2.Bölüm indir izle

  Haikyuu!! To The Top 2nd Season | AkatsukiSubs

  Haikyuu!! animesinin 5. sezonudur.

  Devamını Oku »

 • Jujutsu Kaisen 2.Bölüm indir izle

  Jujutsu Kaisen kapak

  Kimse farkında olmasa da, iblisler ve insanlar arasında eski çağlardan bu yana çetin bir savaş süregelmektedir. İnsanlarla beslenen bu doğaüstü yaratıkların en korkulanı, efsanevi iblis Ryoumen Sukuna, ortadan kaybolmuştur ve vücut parçaları dört bir yana saçılmıştır. Herhangi bir iblis bu parçaları yiyecek olursa, kazandığı güç bildiğimiz dünyayı yok edebilir. Neyse ki, gizemli yöntemler kullanarak bu ölümsüz yaratıkları yok eden ‘Jujutsu’ büyücüleri yaşayanları korumaktadır. Günlerini hasta dedesini ziyaret ederek geçiren ve ortalama bir lise öğrencisi gibi görünen Yuji İtadori; aslında deli atletizm yeteneğine sahiptir ancak dışlanmış ‘Büyü Kulübü’ ile takılmayı tercih etmektedir. Bir gün kulüp üyeleri, efsanevi iblis Sukuna Ryoumen’in kurumuş parmağını bulur fakat aynı anda parmağın gücüne çekilen bir iblis tarafından saldırıya uğrarlar. Kendisini bu bitmeyen savaşın ortasında bulan İtadori, zor bir karar vermek durumunda kalır. İblislerle mücadele etme gücü kazanır ancak Sukuna’nın bir kez daha dünyaya ayak basmasına neden olur. Artık her iki tarafında düşmanı haline gelmiştir.

  Devamını Oku »

 • Tonikaku Kawaii 2.Bölüm indir izle

  TONIKAWA: Over the Moon for You kapak

  Tuhaf ismiyle alay konusu olan Nasa Yuzaki, daha farklı hatırlanmak için çok çabalamaktadır. Neyse ki doğru yolda, giriş sınavlarında birinci sırada ve seçtiği liseye yerleşmeyi başardı. Ancak bir gece eve giderken sokakta karşılaştığı bir kız, hayatını kökten değiştirecektir. Kızın inanılmaz zerafetiyle büyülenen Nasa için ‘ilk görüşte aşk’ gerçek olur. Aşk sarhoşu Nasa, yolda hızla yaklaşan tehlikeyi fark edemez ve ölümün eşiğinden döner. Kızın müdahalesi sayesinde zar zor hayatta kalan Nasa, kızı elinden kaçırmak istemez ve tüm cesaretini toplayarak aşkını itiraf eder. Kız tek bir şartla kabul eder: evlilik! Memnuniyetle şartı kabul eden Nasa orada uyuyakalır, uyandığında ise kız kaybolmuştur. Yaraları iyileştikten sonra diğer tüm hırslarını bir kenara atıp, hayatını kalbini ele geçiren kızı bulmaya adar ama bir yıl geçmesine rağmen bulamaz. Ancak bir gece, beklenmedik bir ziyaretçi kapısını çalar, dünyasını sonsuza kadar değiştirecek müstakbel eşi karşısındadır.

  Devamını Oku »

 • Enen no Shouboutai: Ni no Shou 15.Bölüm indir izle

  Enen no Shouboutai (Fire Force) (2019) (AnimeSeverler) Türkçe Altyazı İndir!!

  Enen no Shouboutai 2.Sezon 13.Bölüm indir.. Tokyo’da güneş çağının 198’nci yılında özel itfaiye ekipleri insanların kendiliğinden yanarak Infernolara dönüştüğü “Infernal” olarak adlandırılan durumla savaşmaktadır. Infernal ilk nesillerde sıradan yanma vakalarıyken ilerleyen nesiller insan formunu korurken alevleri kontrol edebilmeye başlamıştır. Ayağını istediği gibi ateşleyebilen Şeytan’ın Ayak İzi lakaplı Shinra Kusakabe karşılaştığı tüm Infernal olaylarını söndürmeye çalışmaktadır ve bu uğraşı sırasında diğer alev yönetenlerin oluşturduğu Özel İtfaiye Şirketi 8’e katılır. Infernal yaratan bir grubun ortaya çıkmasıyla, Shira 12 yıl önce ailesinin ölümüne neden olan gizemli yangının üzerindeki sır perdesini aralamaya başlar.

  Devamını Oku »

 • 100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru 2.Bölüm indir izle

  100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru kapak

  Yotsuya Yuusuke, sınıf arkadaşları Shindou Iu ve Hakozaki Kusue ile birlikte mitolojik yaratıkların yaşadığı tuhaf ve bilinmeyen bir dünyaya ışınlanır. Gelir gelmez GM (GameMaster) karşılarına çıkar ve onlara zaman kısıtlaması olan bir görev verir. Bu görevde onlara yardımcı olmak için, Shindou ve Hakozaki’ye sihirbaz ve savaşçı rolleri verilirken, Yotsuya’ya rastgele bir çiftçi rolü verilir! Hayatta kalmak ve bu fantezi dünyasını şeytanlar ve canavarlardan korumak istiyorlarsa, her şeye rağmen birlikte savaşmalı ve görevleri tamamlamalılar. Fantezi hakkında bildiğiniz her şeyi unutun, eşsiz bir fantezi hikayesine hazır olun!

  Devamını Oku »

 • Majo no Tabitabi 2.Bölüm indir izle

  Majo no Tabitabi kapak

  Bir varmış bir yokmuş, dünyanın dört bir yanına doğru yolculuğa çıkmış bir cadı Elaina varmış.Yolculuğu boyunca cadılarla dolu bir ülkeden kendi kaslarına aşık olan bir deve kadar çeşit çeşit kişiyle karşılaşmış. Ama her buluşma sonrası Elaina onların hikayelerine ucundan ortak olmuş ve kendi dünyası da bir o kadar genişlemiş

  Devamını Oku »

 • Assault Lily Bouquet 2.Bölüm indir izle

  Assault Lily Bouquet kapak

  Yakın gelecekte insanlar ‘Huge’ adı verilen yaratıklar nedeniyle yok olma tehlikesi altındadır. ‘CHARM’ adında bilimle sihri bir araya getiren silahlarla dünya Huge’lara karşı savaş açar. CHARM’ın en iyi şekilde çalışması için genç kızlar tarafından kullanılması gerekmektedir ve silahları kullanan bu kızlara ‘Lilies’ denmektedir. Lilies,’Gardens’ adı verilen askeri üstlerde eğitim alarak, dünyayı korumak için bu yaratıklarla savaşmaktadır.

  Devamını Oku »

Başa dön tuşu